PAMIĘTAJMY O ZAKŁADCE "WYDARZENIA I UROCZYSTOŚCI CZYLI PRZYPOMINAJKA DLA RODZICÓW"

• Zostaje tam zamieszczany aktualny harmonogram wydarzeń (wydarzenia wprowadzane są na bieżąco- niekiedy ulegają zmianie)

Ogłoszenia do grupy III „PODRÓŻNICY”

• ,,Poczta walentynkowa”,

❤️ Zachęcamy przedszkolaków oraz rodziców do składania walentynek do swoich przyjaciół i swoich dzieci.

📍Kartki walentynkowe podpisane imieniem, nazwiskiem i nazwą grupy

można wrzucać 12 oraz 13 lutego

14.02 listonosz przekaże odbiorcom wszystkie przesyłki

ZAPRASZAMY DO ZABAWY

♥️Prosimy aby tego dnia każdy przedszkolak założył ubranko w z motywem serca bądź w kolorze czerwonym lub różowym.

-Małe zadanie domowe ☺️

Bardzo proszę by każdy przedszkolak z grupy III wykonał wspólnie z rodzicami kartkę świąteczną/zimową. W tym roku w naszej grupie odbędzie się wymiana kartek z Stowarzyszeniem Serdeczni
          w Tarnowskich Górach

chcemy by każdy z podopiecznych otrzymał kartkę. (Podopieczni również dla nas szykują niespodzianki)

"Uśmiech w oczach dziecka niepełnosprawnego
          więcej wart niż całe złoto świata"

W środku znaleźć się maja życzenia oraz podpis od kogo jest kartka.
          (Nie piszemy do kogo).

Kartki składamy u Pani Oli lub Pani Anetki B.🙂🙂🎄🎄
          Do 05.12.2023

Jeśli ma ktoś ochotę może zrobić więcej niż jedną kartkę 😊

——————————
          (OGŁOSZENIE-PRZYPOMNIENIE)

Kraina Elfów-Katowice

Pamietajmy:
          -wyjazd dnia 22 listopada godz:12:30 do godziny około 17:00 odbiór dzieci na parkingu Cerrfour
          -przedszkole czynne do godz 16:00(prosimy o zabranie wcześniej ewentualnych rzeczy z szatni bo po przyjeździe przedszkole będzie już zamknięte).
          -prosimy nie dawać dzieciom plecaków. Dzieci na wycieczkę  dostaną bułki, soczki, wodę oraz herbatniki, które w specjalnym wózku będzie trzymać Pani Dominika.
          -warunkiem wycieczki było opłacenie biletów  oraz podpisanie zgód
          -osoby które opłaciły wycieczkę a nie będą mogły w niej uczestniczyć dostaną zwrot za autokar w wysokości 45zł oraz karnet(bilet) na wejście do Krainy Elfów, który będzie można wykorzystać we własnym zakresie.

DRODZY RODZICE!

• 6 listopada(poniedziałek) obchodzimy Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek.

W tym dniu chętne dzieci mogą przebrać się za swoją ulubioną postać  z bajki.

--------------------

• W piątek- 10 listopada będziemy obchodzić w naszej grupie Święto Niepodległości.

Prosimy, aby w tym dniu dzieci były już ubrane w strój galowy.

Dziękujemy.

(rzeczy na przebranie po uroczystości proszę o zostawienie w szafkach w osobnych reklamówkach).

-----------------------

Luźne piątki „Dzień Zabawki”.

Tego dnia dzieci mogą przynieść swoją ulubioną zabawkę z domu.

W pozostałe dni dzieci bawią się zabawkami znajdującymi się w przedszkolu.

Dzięki temu nauczymy Nasze pociechy dzielić się z innymi, zachęcimy do zabawy w grupie, unikniemy nieporozumień spowodowanych zabieraniem zabawek przez rówieśników, nikt nikomu nie będzie zazdrościł, bo te, co są w przedszkolu należą do każdego.

Przypominamy, że do przedszkola przynosimy tylko jedną bezpieczną zabawkę, unikajmy zabawek małych, drogich i zawierających niebezpieczne elementy, złożonych z małych części oraz wydających dźwięki prosimy również by dzieci nie nosiły plecaków zapełnionych zabawkami lub kosmetyków.

Nie pozwalajmy również na przynoszenie dzieciom do przedszkola broni, bo przedszkole nie jest miejscem, które propaguje przemoc, a jest wiele innych atrakcyjnych zabawek, którymi można się wspólnie radośnie bawić w przedszkolnej sali.

Bawimy się wspólnie wymieniamy zabawkami, pomysłami i mamy specjalną okazję do zabaw integracyjnych ze swoją grupą, uczymy się poszanowania cudzej własności.

Nauczyciele oraz personel nie odpowiada za zagubioną oraz zepsutą zabawkę.