Wyprawka przedszkolaka

teczka na gumkę, klej w sztyfcie i klej w tubce, blok techniczny, rysunkowy, kolorowy papier, plastelina, ryza papieru do ksero, kredki świecowe.

Piórnik podpisany z wyposażeniem zawierający :

- zestaw pędzli grubsze i chudsze

-kredki ołówkowe

-mazaki

-nożyczki z zaokrąglonymi końcami

-ołówek

-temperówka

Dzieci 5 letnie w roku szkolnym 2020/21 korzystać będą z kart pracy wydawnictwa Podręcznikarnia

,, Razem bawimy się".

Bardzo proszę wyposażyć dziecko w strój gimnastyczny w woreczku ( najbezpieczniej będzie pokazać dziecku jego strój żeby potem nie myliło z innymi dziećmi lub nie chciało go założyć).

Stroje gimnastyczne po wypraniu proszę włożyć ponownie do woreczka materiałowego a nie do foliowego -ze względów higienicznych.

Bardzo proszę rodziców aby zwrócili uwagę na stan pantofli u dzieci; niektóre mają poodklejaną podeszwe, obluzowane gumki, lub plastikowe klapki ktore podczas gimnastycznych zajęć czy tańców spadają z nóg.

Bardzo prosimy rodziców o dokonanie wpłaty na Radę Rodziców oraz składkę grupową.

W nawiązaniu do tematyki o zwierzętach w dniach 16.11- 20.11.2020 dzieci z grupy ,,Wesołe  żabki" tworzyc będą we wtorek tzn. 17.11.2020 swoje własne akwaria.

Prosimy o przyniesienie w tym dniu dużego słoika.

OGŁOSZENIE:  Bardzo prosimy, aby każdy przedszkolak w domu wykonał własnoręcznie

K A R T K Ę  Ś W I Ą T E C Z N Ą - gdyż w naszej grupie odbędzie się wymiana  kartek świątecznych.

W środku znaleźć się mają życzenia oraz podpis kto wykonał kartkę.

Np. : Życzy Marta

!!!!!! Nie piszemy dla kogo!!!!!!

Termin oddania kartek do 11.12.2020.

Kartki składamy u Pani Oli lub Pani Tereni.

Życzymy dużo ciekawych pomysłów, radości ze wspólnie wykonywanej pracy, oraz wytrwałości.

21.12 obchodzimy naszą grupową Wigilijkę, złożymy sobie wzajemnie życzenia , posłuchamy fragmentu Pisma Św. zaśpiewamy kolędę oraz zasiądziemy do uroczystego obiadu z potrawami wigilijnymi. Będą również prezenty pod choinką - wykonane samodzielnie przez dzieci.

22.12 odbędą się Jasełka Bożonarodzeniowe . w związku z tym prosimy o odswiętne ubranie chłopców oraz strój aniołka dla dziewczynek. Jaselka będzie można obejrzec na stronie internetowej przedszkola oraz Facebooku.

Wszystkim Rodzicom z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia życzymy:

,,Pokój na ziemi ludziom,

a w niebie cisza gwiazd,

grają anieli,

świat się chlebem dzieli.

Świat ma dziś świąteczny blask...

Pięknych i radosnych

Świąt Bożego Narodzenia!"

W II semestrze prosimy o wyposażenie dziecka w:

klej w sztyfcie,

klej magic w tubce

chusteczki higieniczne w pudełku

chusteczki nasączane

blok z kolorowymi kartkami  rysunkowy

blok z kolorowymi kartkami techniczny

ryza papieru ksero

Nasza grupa ,,Wesołe żabki" z okazji Dnia Babci i Dziadka przygotowuje miłe niespodzianki, oraz krótki występ, który uwieczni na zdjęciach i nagraniu.

Publikacja nagrania z piosenką w wykonaniu naszych małych artystów będzie 22 stycznia ( piątek) na stronie internetowej przedszkola, oraz na naszej stronie Facebook tak, aby Babcie i Dziadkowie mogli zobaczyć występ.

Prosimy aby wszystkie przedszkolaki były odświętnie ubrane  21 stycznia ( czwartek).

W piątek 29.01 Przedszkolny bal karnawałowy .

2.lutego  przedstawienie teatralne dla dzieci, bilety w cenie 20 zl,prosimy zainteresowanych rodziców o wpłatę najpozniej do wtorku 2 .02.2021

Dnia 3 marca o godzinie 9.00 odbędzie się sesja fotograficzna  dla dzieci pod tytułem ,, Wiosna".

Cena albumu 36 zl.