• Grupa III "ŻABKI"

mgr Elżbieta Dragon

STRONA FACEBOOK PRZEDSZKOLA:

NASZA GRUPA:

Nasza grupa liczy 25 dzieci. 14 dziewczynek i 11 chłopców. W tym roku spotykamy się w nieco zmienionym składzie, ze względu na ujednolicenie wieku dzieci. Wszystkie dzieci mają po 5 lat. Będzie to czas przygotowania do nowej roli – starszego przedszkolaka. Podczas pobytu w przedszkolu dzieci będą się uczyć w formie zabaw dostosowanych do ich możliwości rozwojowych. Poprzez muzykę, taniec, plastykę oraz kontakt z przyrodą będziemy rozwijać zainteresowania i uzdolnienia naszych wychowanków. Przedszkole przygotowuje dzieci do aktywnego uczestnictwa w życiu społecznym. Umożliwia zaspokojenie potrzeby kontaktu z innymi rówieśnikami i dzięki temu rozwija doświadczenia społeczne i emocjonalne.

Mam nadzieję, że towarzyszyć będzie nam serdeczna i przyjazna atmosfera.

Zajęcia dodatkowe na które uczęszcza nasza grupa to:

Język angielski - wtorek 12.00 - 13.00

czwartek - 7.30 - 9.30

, religia               środa - 11.00 - 11.30

czwartek - 10.30 - 11.00

judo                   poniedziałek - 9.30 - 10.00

zajęcia logopedyczne - poniedziałek

rytmika                 wtorek - 12.30 - 13.00

Program wychowania przedszkolnego: „Trefliki w przedszkolu”

Karty pracy: „Trefliki w przedszkolu. Mam 5 lat” oraz zeszyty graficzne. Wydawnictwo: „Podręcznikarnia”.